MEDINĖS DAILYLENTĖS

Medinės dailylentės – tai vienas iš fasado apdailos būdų. Jis tinka įvairiems paviršiams bei pastatams, yra ekologiškas, lengvai montuojamas, taigi puikiai tiks atnaujinti pastato išvaizdą minimaliomis pastangomis. 
​Mūsų įmonėje galite įsigyti lauko vertikalių ir horizontalių dailylenčių, pagamintų iš eglės ar pušies. Dailylenčių storis yra 130 mm – 210 mm, plotis 20 mm – 40 mm.Mūsų parduodamos dailylentės nėra dažytos ar padengtos, taigi Jūs turite laisvę pasirinkti Jums labiausiai patinkančius sprendimus.Galime pasiūlyti dailylenčių impregnavimo ir dažymo paslaugas pramoniniu būdu staklėmis (naudojame švedų gamybos dažus „Vita Robus Coatings“). Toks dažymo būdas yra kur kas greitesnis bei kokybiškesnis, nei rankinis. Dažant pramoniniu būdu išvengiama nevienodo paviršiaus padengimo, dažų sluoksnių skirtumo, potėpių netolygumo ir pan. , o nudažytas dailylentes galima tvirtinti bet kokiomis oro sąlygomis. Sumontuoti dailylentes nėra sudėtinga ir savarankiškai, tačiau mes rekomenduojame tam skirtus specialistus. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir būsite garantuoti kokybiškai atliktu darbu.

Fasado apdaila dailylentėmis nėra itin daug pastangų reikalaujantis darbas, tačiau vis tiek turintis savo specifiką. Kreipkitės ir mes Jums padėsime, kad šis procesas iš tikrųjų būtų paprastas ir nesudėtingas.

  RĄSTINIAI NAMAI
 ​  LT-15165, Nemenčinės II kaimas, Vilniaus raj.


  +370 618 49327
  rastiniain@gmail.com
© PigiosSvetaines.lt